ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
14 грудня – День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
14.12.2015

 

Чорнобильська катастрофа - найбільша в історії аварія на атомній електростанції, яка залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва героїв-залізничників, учасників ліквідації наслідків аварії – наших земляків.                                               

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття. З цієї нагоди сьогодні коростенська громада зібралася біля будівлі Дирекції залізничних перевезень, аби з гідністю згадати про неймовірний подвиг тих людей, хто ціною власного здоров'я і життя відвернув трагедію людства, зупинив розбурханий «мирний атом».

Вшанування ліквідаторів в цей день – це ще одне підтвердження того, що ми не забуваємо їх мужності і високого професіоналізму. На даний час в місті проживає 699 ліквідаторів. Варто зазначити, що серед ліквідаторів є багато залізничників.

На знак шани і вдячності сьогодні було відкрито меморіальну дошку нашим землякам, залізничникам-ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У відкритті взяли участь міський голова Володимир Москаленко, Народний депутат України Володимир Арешонков, залізничники, ліквідатори, громадськість міста.

Від того страшного дня пройшло 29 років, але відлуння чорнобильської біди стихне не швидко. Її гостро відчуватимуть на собі й прийдешні покоління.Тому ми маємо з оптимізмом дивитися в майбутнє, вчитися на помилках і робити все від нас залежне, аби подібна катастрофа більше не повторилася.

Низький уклін і вічна пам’ять загиблим ліквідаторам наслідків  аварії  на  Чорнобильській АЕС!