ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Тренінг з громадськими організаціями інвалідів м.Коростень та представниками «Агенції регіонального розвитку», з представниками інтернет-провайдеру « ДАТАГРУП».
14.02.2012

              10.02.2012 р. в приміщенні управління праці соціального захисту населення Коростенської міської ради відбувся тренінг з громадськими організаціями інвалідів м.Коростень та представниками «Агенції регіонального розвитку»,  з представниками інтернет-провайдеру « ДАТАГРУП».

             Темою зустрічі була: « Комплексна програма соціальної підтримки і реабілітації інвалідів із залученням іноземних грантів та благодійної допомоги ».

            У зустрічі прийняли участь, заступник міського голови О.О.Дзига, начальник управління праці  соціального захисту населення Коростенської міської ради І.В.Єсін та представники громадських організацій « Спілка інвалідів з вадами слуху УТОГ», «Джерело Надії»-реабілітаційний центр для дітей-інвалідів, територіальний центр людей похилого віку!

             Основне завдання зустрічі полягало у створенні умов для самореалізації людей із вадами здоров’я. Діяльність таких  тренінгів надзвичайно важлива, оскільки значна частина молодих, талановитих та креативних людей, що мають проблеми і здоровям не можуть виразити свій творчий потенціал, а одже страждають та практично не мають змоги само реалізуватися. Учасниками зустрічі обговорювалось питання щодо безкоштовного підключення до інтернет-мережі вразливих верств населення, питання соціального захисту пільгових категорій населення, щодо проведення моніторингу проблемних питань пільгових категорій населення міста та вжиття необхідних заходів в установленому порядку.