ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
01 березня – кінцевий термін подання звітності
27.02.2017

Коростенська ОДПІ  нагадує, що 01 березня 2017 року останній день подання декларації з податку на прибуток платниками, які звітують за рік. Податкова декларація за звітний (податковий) період 2016 року подається за оновленою формою, затвердженою наказом Мінфіну від 20.10.2015р. №897 (із змінами внесеними наказом Мінфіну від 08.07.2016р. №585).

Нагадаємо, до платників з річним звітним періодом належать: новостворені підприємства, зареєстровані в 2016 році та які перейшли в минулому році зі спрощеної на загальну систему оподаткування, а також у яких дохід від усіх видів діяльності, визначений у Звіті про фінансові результати за 2015 рік, не перевищував 20 млн. грн. та  сільгоспвиробники, що вибрали як звітний період з 1 січня по 31 грудня календарного року.

Крім того звертаємо увагу, що разом з податковою декларацією з податку на прибуток необхідно надати  річну фінансову звітність, яка є доповненням до декларації та її  невід’ємною частиною.

У Декларації прибутківці повинні  зазначити усі передбачені в ній показники. Якщо будь-який рядок Декларації або додатка до Декларації не заповнюється через відсутність операції (суми), то такий рядок прокреслюється.

Додатки до окремих рядків Декларації, незаповнені через відсутність операцій (показників), до контролюючого органу не подаються.

Про наявність додатків та форм фінзвітності, які подаються разом з Декларацією, платник податку зазначає в нижній частині Декларації (таблиці «Наявність додатків» та «Відомості про одночасне подання…форм фінзвітності).

Нагадаємо, що подати декларацію можна на паперових носіях, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення (не пізніше як за 5 днів до граничного строку подання)  або за бажанням надіслати засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису, але не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк. Останній спосіб є обов’язковим  лише для великих та середніх платників.

Окремо зазначимо, платники, які у звітному році користувалися пільгами з податку на прибуток або які зменшують об’єкт оподаткування звітного року на суму податкових збитків минулих років мають  подати також Звіт  про суми податкових пільг. Хоча вказаний Звіт  подається поквартально, але ДФС України дозволяє річним платникам надавати його у строки , передбаченні для подання  річної декларації, тобто не пізніше 1 березня 2017 року. Додамо, що з 1 січня 2017 року вказаний Звіт є податковою декларацією і за його не подання застосовується штраф у розмірі 170 грн.

Наразі повідомляємо, що податкове зобов’язання за результатами поданої декларації необхідно сплати протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку для подання декларації, тобто, в 2017 році - не пізніше 10 березня 2017 року (п’ятниця).

                                                Сектор організації роботи Коростенської ОДПІ