ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Переможці ІХ Всеукраїнського фестивалю «Грай, гармонь»
17.09.2019

Переможці

ІХ Всеукраїнського фестивалю

 «Грай, гармонь» ім.В.П.Бугаєва (13.09.- 15.09.2019р.)

 

В номінації       «Гармоністи-інструменталісти»

І місце – Янчук Юрій Вікторович (Житомирська обл.)

ІІ місце – Катрюк Сергій Миколайович (Київська обл.)

ІІ місце – Білоус Володимир Петрович (Київська обл.)

ІІІ місце – Бугай Іван Пилипович (Житомирська обл.)

ІІІ місце Кондратчук Микола Іванович (Житомирська обл.)

ІІІ місце Головко Володимир Григорович (м.Суми)

В номінації    «Дует гармоністів»  

І місце «Веселі музики» м. Драбів (Черкаська обл.)

І місце Катрюк – Кабанов (Київська обл.)

І місце Губар – Ярема (Київська обл.)

В номінації  «Гармоністи(діти)»

І місце Тріо с.Недобоївці (Чернівецька обл.)

ІІ місце Тимчик Антон (Черкаська обл.)

ІІІ місце Родинне тріо братів Бонарів (Чернівецька обл.)

В номінації «Солісти-вокалісти»

І місце Вокальне тріо «Золота нива» (Київська обл.)

ІІ місце Вокальний дует «Дзвін» (Черкаська обл.)

ІІ місце Кондратчук Микола (Житомирська обл.)

ІІІ місце Яковчук Юрій Михайлович (Житомирська обл.)

ІІІ місце Сидоренко Володимир Павлович (Київська обл.)

ІІІ місце Веляєв Володимир (Одеська обл.)

В номінації «Дитячі ансамблі гармоністів»

І місце  Зразковий аматорський дитячий колектив «Гармошечка» (Черкаська обл.)

І місце    Зразковий аматорський ансамбль «Гармошкарі» (Чернівецька обл.)    

В номінації  «Фольклорні та інструментальні ансамблі»

І місце  Ансамбль «Санжари» (Черкаська обл.)  

І місце  Ансамбль «Свашечки» (Черкаська обл.)

ІІ місце Ансамбль «Трикорд» (Київська обл.)   

ІІІ місце  Вокально – фольклорний ансамбль «Два кольори» (Київська обл.) 

Гран-прі Євген Жарінов (м.Ніжин, Чернігівська обл.)