ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Нові творчі перемоги вихованців та викладачів Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького
15.04.2019

    Вихованці та викладачі школи мистецтв ім.А.Білошицького взяли активну участь в ряді конкурсах різних рівнів та здобули вагомі відзнаки, а саме:  в XІІІ обласному фестивалі-конкурсі учнівської молоді "Великодні дзвони 2019", Всеукраїнському конкурсі струнно-смичкових інструментів "Чарівні смички", регіональному конкурсі юних скрипалів та віолончелістів пам’яті Л.Варчина.

                 XІІІ обласний фестиваль-конкурс учнівської молоді "Великодні дзвони 2019" 

Номінація "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво"

І місце  - Биков Микола

ІІ місце  - Бикова Ольга

Грамота за участь Гуцалюк Ірина, викладачі Аловська Н.Л. та Шикета О.М.

                                                     Номінація "Інструментальне мистецтво"

І місце  - Хлань Володимир – гітара, викладач Вербило О.В.

І місце -  Атрощенкова Евеліна – скрипка, викладач Сорока Т.М., концертмейстер Омельчук Т.А.

І місце  - Білецький Артем – баян, викладач Снєгірьова Л.І.

І місце  - Булуй Діана – домра, викладач Єнєнкова Н.В., концертмейстер Іванченко О.В.

ІІ місце - Василенко Юлія – домра, викладач Єнєнкова Н.В., концертмейстер Іванченко О.В.

           Всеукраїнський конкурс струнно-смичкових інструментів "Чарівні смички"

 ІІІ місце - Іллюк Катерина;

грамоту за участь отримала Іллюк Ангеліна, викладач Караулова В.М., концертмейстер Саух Н.В.

          Регіональний конкурс юних скрипалів та віолончелістів пам’яті Л.Варчина

 ІІІ місце -  Атрощенкова Евеліна  (скрипка), викладач Сорока Т.М., концертмейстер Омельчук Т.А.;
участь - Іллюк Ангеліна, викладач Караулова В.М., концертмейстер  Саух Н.В.