ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Культура
 • Про творчі досягнення Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького
  9.04.2021
  Учні та викладачі Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького продовжують отримувати високі відзнаки, беручи участь у музично-мистецьких конкурсах різних рівнів. Вітаємо: - Єлизавету Чернобиль, переможицю Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Мелодія моєї мрії» (Київ ,2021) - I місце (викладач Хомутовська Р.Ю.);  - Крістіну Щербакову – III місце (викладач - Возняк Л.О.), Ірину Янчук – III місце, Анастасію Ленько – грамота за участь (викладач Демик Я.О., концертмейстр Хомутовська Р.Ю.), переможців обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена» (Житомир, березень 2021); - Андрія Ходаківського – I місце, Єлизавету Лаврінчук – III місце (викладач - Ходаківська Т.А.), Ярослава Кучера – I місце (викладач - Керезь І.В.), Вікторію Мельниченко – I місце (викладач - Прожога С.О.), переможців музично-теоретичного WORKSHOP на тему «Сучасні тенденції у викладанні музично-теоретичних дисциплін (Бердичів, березень 2021), на якому наші викладачі мали змогу обмінятися досвідом, а наші учні показати свої знання і отримати гарні результати; - Аліну Нарижну та її викладача Тетяну Волошину з перемогою на I Міжнародному фортепіанному конкурсі «Piano-Art» (Україна/Словаччина 2021) з почесним III місцем.     Бажаємо успіхів в подальшому та нових перемог!
 • До уваги користувачів бібліотеки
  9.04.2021
  З 12 квітня 2021 року центральна бібліотека прийматиме книги від користувачів.
 • Про методичні заходи Публічної бібліотеки Коростенської МТГ
  9.04.2021
      8 квітня, дотримуючись карантинних норм, у центральній бібліотеці  методистами ПБ Коростенської МТГ був проведений  методичний мікс «Карантин – не перешкода для продуктивної роботи».    Для обговорення були запропоновані такі питання: «Портрет бібліотеки крізь призму статистичних показників», «Моніторинг соціокультурної роботи бібліотек в режимі онлайн», «Участь бібліотек у Всеукраїнських та обласних конкурсах та проєктах», «Методика індексування літератури згідно таблиць УДК. Клас 1. Філософія. Психологія», «Вшанування 35-х роковин аварії на ЧАЕС засобами масових форм роботи з книгою та інформацією».   Під час професійного спілкування проаналізували роботу книгозбірень по якості надання бібліотечних послуг та основних показників  за перший квартал 2021 року, роздані методичні рекомендації та інформаційні поради.   Методичний мікс пройшов  продуктивно та ефективно, кожен із присутніх зміг одержати відповіді на свої запитання та поділитися своїми напрацюваннями у роботі під час пандемії.    
 • Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад в закладах культури Коростенської міської територіальної громади
  7.04.2021
  Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад: директор Публічної бібліотеки Коростенської міської територіальної громади, директор Коростенського міського Палацу культури ім.Т.Шевченка. Вимоги до конкурсантів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи на керівній посаді у профільній сфері не менше трьох років, досконале володіння державною мовою та комп’ютерною грамотністю, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. Документи на конкурс приймаються з 1 по 30 квітня 2021 року за адресою: м.Коростень, вул.Грушевського, 3, каб.9, електронна адреса: kultura@korosten.rada-gov.ua.  Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за  тел.: 4-10-92, 9-65-06. Перелік документів, які подаються: -         заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних"; -         автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, -         копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; -         два рекомендаційні листи довільної форми; -         мотиваційний лист довільної форми.      Зазначені документи надсилаються на електронну адресу у встановлений строк.
 • Про заходи прибирання територій працівниками закладів культури
  4.04.2021
  Керівниками та працівниками будинків культури сіл Михайлівка, Новаки, Мала Зубівщина, Грозине були проведені заходи щодо прибирання територій прилеглих до будинків культури і пам’ятних місць. Відповідні заходи триватимуть і надалі.
 • Про творчі успіхи Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького
  2.04.2021
  Учні та викладачі міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького долучилися до участі у фестивалі International music festival young talents «VODOGRAY» (м.Мелітополь 2021р.) та отримали гідні результати, а саме: дует Войтюк Маргарити та Янчук Ірини – I місце, Ленько Анастасія – II місце (викладач Демик Я.О.,  концертмейстр Хомутовська Р.Ю.). Вітаємо переможців і бажаємо нових звершень!
 • Про діяльність викладачів Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького
  28.03.2021
  Продовжується активно відбуватися методична діяльність викладачів міської школи мистецтв ім.А.Білошицького. Зокрема, проведені педагогічне читання викладачів відділу фортепіано Чиркіної О.В. та Хомутовської Р.Ю., методична доповідь з ілюстрацією на тему "Послідовність при вивченні позицій на скрипці" Сороки Т.М., педагогічне читання та презентація збірки Мужа О.М., педагогічне читання і презентація збірок Гриба М.І.    17 березня в рамках роботи зонального методичного об'єднання викладачі відділу народних інструментів провели в форматі онлайн методичні заходи:. Єненкова Н.В. - відкритий урок на тему "Робота над елементами виконавської майстерності на прикладі технічних творів в класі домри", Власюк В.М. - методичну доповідь з ілюстрацією на тему: "Розвиток технічних можливостей на початковому етапі навчання на балалайці".