ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Культура
 • Запрошуємо до участі у фотоконкурсі "Вікі любить пам
  29.07.2020
  «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в понад 50 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедія та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні — громадською організацією Вікімедія Україна. Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі. Конкурс триватиме з 1 по 30 вересня 2020 року включно. Дивіться умови конкурсу, досліджуйте списки пам'яток та дізнайтесь усі деталі на нашому сайті: http://wlm.org.ua/
 • Запрошуємо до участі в Конкурсі туристичної фотографії
  28.07.2020
  Триває відкритий обласний конкурс туристичної фотографії з нагоди Дня туризму. Участь у фотоконкурсі безкоштовна. Право взяти участь у фотоконкурсі мають всі бажаючі.Метою конкурсу є:популяризація туристичних об’єктів та історико-культурної спадщини, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності мешканців та гостей Житомирської області, сприяння налагодженню творчих зв’язків і обміну досвідом між фотографами, мандрівниками та ін. учасниками конкурсу, підтримка сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві, ілюстрація засобами сучасного фотомистецтва краси та атрактивності туристичної Житомирщини. Детальна інформація за посиланням http://tic.zt.ua/novyny/504-konkurs-turystychnoi-fotohrafii
 • До уваги бажаючих навчатися у Коростенській школі мистецтв ім.Анатолія Білошицького
  15.07.2020
      Для участі в вступних іспитах щодо навчання в Коростенській школі мистецтв ім.Анатолія Білошицького, необхідно надати заповнену заяву (зразок додається).     Прийом документів триває до 1 вересня 2020 року. 
 • Відбулася онлайн-нарада працівників Централізованої бібліотечної системи міста Коростеня
  22.07.2020
   22 липня у центральній бібліотеці відбулася онлайн-нарада працівників ЦБС м.Коростеня. До онлайн спілкування долучилися  методисти ЦБС, завідуюча відділом обслуговування та завідуючі бібліотеками-філіями. Були обговорені питання щодо участі у конкурсах, які будуть проводитись на  Міжнародному, Всеукраїнському, обласному рівнях. Говорили і про обслуговування користувачів на абонементах в період карантину та було проаналізовано роботу бібліотек у соціальних мережах, сайті та блозі ЦБС. Сьогодні через соціальні мережі бібліотеки міста оперативно повідомляють користувачам поточні новини, експонують віртуальні виставки книг, що зберігаються у фондах, демонструють тематичні відеопрезентації, проводять флешбуки, бібліочеленджи та інші цікаві заходи.    
 • Про благоустрій територій пам’яток
  22.07.2020
  Продовжуються заходи працівниками КВГП з благоустрою на території поховань по вул.І.Франка, зокрема щодо прибирання пам'ятних місць та вивозу сміття.
 • Запрошуємо до ознайомлення з літературою «Тернистий шлях державотворення»
  15.07.2020
     Тридцять років тому, 16 липня 1990 року, Верховна Рада України прийняла Декларацію про державний суверенітет України.  Вона стала тим омріяним багатьма поколіннями українців історичним документом, який проголошував суверенітет та незалежність України.   До 30-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України центральною міською бібліотекою підготовлено викладку літератури «Тернистий шлях державотворення», на якій репрезентовано історичні нариси, матеріали з навчальної та хрестоматійної літератури. Вони висвітлюють цю доленосну подію в історії нашої держави й дають цілісне уявлення про основні віхи становлення незалежності. Можна ознайомитись зі спогадами народних депутатів, безпосередніх учасників тих подій – В.Чорновола,  Л.Кравчука, Л.Лук’яненка, О.Мороза.  В унікальному виданні «Декларація про державний суверенітет України: історія прийняття, документи, свідчення» зібрано всі документи, що стосуються процесу прийняття Декларації, – законопроекти, пропозиції, повні стенограми їх обговорення, результати поіменного голосування.
 • Про благоустрій пам’ятних та туристичних об’єктів міста
  14.07.2020
   Працівниками комунальних підприємств міста, зокрема комунального виробничо-господарського підприємства, систематично забезпечується упорядкування територій та стану пам’яток, туристичних місць - парку культури і відпочинку "Древлянський", городища "Красна Гірка", а також братських могил по вул.І Франка.    Важливим явищем є те, що до спільних заходів з благоустрою долучаються представники громадськості Коростеня.     Одночасно звертаємося з проханням повідомляти відділ культури і туризму виконавчого  комітету Коростенської міської ради про виявлення неналежного стану пам’яток або вчинення вандалізму відносно об’єктів історико-культурної спадщини Коростеня. тел.0(4142)9-65-06, 9-64-95.