ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Культура
 • Заходи святкування Дня міста Коростеня та проведення фестивалю "Родина Fest" 25 травня 2019 року
  24.05.2019
  Заходи святкування Дня міста Коростеня та проведення фестивалю "Родина Fest" 25 травня 2019 року. Запрошуємо!
 • В Коростені відбувся обласний семінар з питань релігій
  23.05.2019
     23 травня, в конференц-залі Коростенського міського Палацу культури ім.Т.Г.Шевченка відбувся семінар з питань релігій для керівників релігійних конфесій та представників громад регіонального рівня, зокрема і Коростеня. Проведення семінару відбулося за керівництва та участі відповідно завідувача сектору у справах релігій управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації Олександра Пивоварського,  державного реєстратора Алли Корчевної, працівників відділу культури та туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради.
 • Міжнародна наукова конференція «Древлянські гради: ранні міста Східної Європи»
  22.05.2019
      15-16 червня 2019 року, в Коростені, в рамках першого міжнародного історико-культурного фестивалю  «Добриня Фест -2019» відбудеться Міжнародна наукова конференція «Древлянські гради: ранні міста Східної Європи», яка проводиться під егідою  Інституту археології НАН України і присвячується 160 річчю видатному археологу    ХХ ст. С. С. Гамченку. В конференції братимуть участь 40 вчених з різних країн світу.        Сергій Спиридонович Гамченко народився в 1859 році – відомий український археолог і кадровий офіцер, був дійсним членом Трипільської комісії Всеукраїнського археологічного комітету (ВУАК) та комісії по дослідженню великокняжого Києва, віце-президентом ВУАК і керівником його археологічного відділу (з 1927 р.) За його головування було підготовлено «Схему археологічних досліджень в Україні», запроваджено плановість розкопок. Будучи фаховим військовим артилеристом, С. Гамченко використовував досконалі знання топографії для розробки методики проведення розкопок – точної фіксації археологічних об’єктів і знахідок. У 1930 р. Сергій Гамченко вийшов на пенсію та остаточно оселився в Житомирі, де й закінчив свій життєвий шлях 6 жовтня 1932 р.         Міжнародна наукова конференція «Древлянські гради: ранні міста Східної Європи» відбудеться за підтримки виконавчого комітету Коростенської міської ради  та ТОВ "ДФУ Агро" .
 • Про творчі успіхи в VI обласному фестивалі-конкурсі хорової музики «Аве Марія»
  20.05.2019
           20 травня, в місті Житомирі відбувся VI обласний фестиваль-конкурс хорової музики «Аве Марія».          До активної участі в заході долучилися представники закладів культури міста Коростеня, зокрема народний жіночий вокальний ансамбль «Кришталеві роси» Палацу культури ім.Т.Г.Шевченка (керівник колективу М.Вознюк) та хор старших класів Школи мистецтв ім.А.Білошицького (керівник хору                   Сагайдак Н.С.).          За результатами конкурсу коростенці отримали найвищі відзнаки – перші місця у визначених номінаціях. Вітаємо!               
 • Пам’ятний знак Сергію Кемському, Герою України
  19.05.2019
     18 травня відбулося відкриття пам’ятного знаку, присвяченого Сергію Кемському, Герою України (вул.Сергія Кемського,2).      Працівниками Коростенського міського палацу культури ім.Т.Г.Шевченка було забезпечено проведення та озвучення заходу.
 • Запрошуємо на виставку творчих робіт учасників конкурсу "Тобі, найдорожча в світі"
  19.05.2019
      До Дня Матері було проведено конкурс "Тобі, найдорожча в світі" представниками Жіночої ради міста Коростеня за ініціативи міського голови Володимира Москаленка.    18 травня, у центральній міській бібліотеці відбулася презентація виставки робіт дітей, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та в прийомних родинах. Захід відвідав міський голова Володимир Москаленко та народний депутат України Володимир Арешонков.     Нагородження переможців відбудеться 25 травня, під час святкування Дня міста та проведення фестивалю «Родина-Fest». Виставка буде тривати до кінця травня, тому запрошуємо на огляд цікавих творчих робіт, виставлених у читальній залі бібліотеки (вул.Грушевського,38).  
 • Запрошуємо відвідати виставку творчих робіт
  17.05.2019
     До Дня вишиванки в центральній міській бібліотеці оформлено народознавчу вітальню «Чарівна краса вишиванки» та виставку-інсталяцію «Калиновий вінок народного мистецтва», на якій представлені вироби створені читачами бібліотеки - Ольгою Бойковець, Валентиною Васьківською, Вітою Дворак, Оленою Циганенко, Людмилою Костюченко.    Запрошуємо всіх бажаючих отримати позитивні враження від оригінальних творчих робіт відвідувачів бібліотеки.    Адреса: вул.Грушевського, 38