ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Участь у щорічній конференції «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії: сучасність і перспективи»
10.11.2017

Асоціація з енергоефективності та енергозбереження (АЕЕ) – давні друзі міста Коростеня в сфері енергоефективності. АЕЕ часто організовує різноманітні тематичні заходи, які об’єднують однодумців в зазначеній сфері та на яких обговорюються актуальні питання розвитку. Місто Коростень є постійним учасником таких заходів, адже не стоїть осторонь питань енергонезалежності, розвитку зеленої енергетики тощо.

Так, 7 листопада 2017 року, енергоменеджер міста Ганна Бабська відвідала щорічну конференцію "Енергоефективність та відновлювані джерела енергії: сучасність і перспективи", яка відбулась в Київському міжнародному виставковому центрі, організована АЕЕ під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та за підтримки Угоди Мерів та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках XIІІ Міжнародного конгресу "Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства".

Цьогоріч конференція зібрала представників влади, міжнародних та українських інституцій і ту активну частину суспільства, що розуміє необхідність ощадливого використання ПЕР і бачить майбутнє за зеленою енергетикою. 

Під час конференції учасники дізналися про найсвіжіші новини в енергоефективному законодавстві, рекомендації міжнародних донорів та про успіхи впроваджених проектів, поговорили про багато іншого в області клімату, енергії, енергоефективності і ресурсоефективності.

Управління економіки
виконавчого комітету
Коростенської міської ради