ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
ЩОДО ВИСТАВКИ «China International Import Expo»
18.03.2019

 

   Департамент АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ інформує, що в період з 5 по 10 листопада 2019 року в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo» найбільший захід Китаю, який проходить за підтримки керівництва та Уряду країни, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни кордоном та профільних асоціацій.

   У 2018 році понад 3600 експонентів із 151 країн представили продукцію  та послуги на Експо,  більше 400 тисяч осіб відвідали захід, загальна вартість домовленостей щодо експорту в Китай сягнула майже 58 млрд. доларів США.

 Минулого року Торгово-промислова палата України сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних в галузі АПК та машинобудування.

 У 2019 році ТПП України формує національні стенди в павільйонах АПК машинобудування послуги, життєдіяльність, медицина.  Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 року та В2В сесії з китайськими компаніями. Захід організовано ТПП України Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений у всьому Китаю та до складу  якого входить понад 200 тис. компаній.

  Вартість участі складає 3000 доларів США за 9 кв.м. стандартного обладнаного стенду та 300 доларів США за 1 кв.м. необладнаної площі (мінімум кВ.м).

 Участь в Експо сприятиме вітчизняним компаніям в отриманні дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компаній та її продукції  інформаційному полі ринку Китаю, дозволить оцінити потенціал ринку та  свої можливості, провести ефективні переговори  та знайти партнера на ринку.

  З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатися до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП  України Голято Андрій (+3867662-96-56, a.v.goliato@gmail.com).