ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/the-executive-authorities/management-and-offices/viddil-ohoroni-zdorovya/na-vikonannya-punktu-4-protokolu-naradi-kabinetu-minimtriv-ukrayini-z-pitan-zabezpechennya-gromadyan-likarskimi-zasobami-ta-medichnimi-virobami/

Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Розширюємо інвестиційні можливості Коростеня
9.11.2018

З метою розширення можливостей щодо залучення інвестицій в економіку міста, пошуку нових партнерів, зокрема для розвитку індустріального парку «Коростень», 08.11.2018 року міський голова Володимир Москаленко провів зустріч з директором Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артемом Сачуком. В заході також взяли участь представники профільного управління виконкому.

В ході зустрічі обговорені інвестиційні пропозиції міста, що можуть бути потенційно привабливими для іноземних інвесторів, які на сьогодні зацікавлені у розміщенні своїх потужностей в Житомирській області. Учасники заходу зійшлись на думці, що саме індустріальні парки є точками зростання, тобто справжньою реальною можливістю забезпечити розвиток економіки міст та держави в цілому.

В результаті досягнуто домовленості та  підписано меморандум щодо подальшої співпраці між виконавчим комітетом Коростенської міської ради та Агенцією регіонального розвитку Житомирської області в питаннях залучення інвестицій, покращення бізнес-клімату тощо.

Після офіційної зустрічі делегація відвідала територію індустріального парку «Коростень».

Управління економіки
виконавчого комітету
Коростенської міської ради