ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Економіка
 • Безкоштовний семінар для суб
  24.09.2018
  26 вересня 2018 року в залі засідань Коростенського міськвиконкому (1 поверх) відбудеться безкоштовний навчальний семінар для суб’єктів господарювання щодо питань законодавства з праці та правильності подання звітності. Запрошуємо прийняти участь усіх бажаючих, початок семінару о 10.00 годині.   Доповідачі на семінарі: Коростенське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, Коростенський міський центр зайнятості, управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради.
 • Позитивний досвід співпраці Житомирщини з волонтерами Корпусу Миру
  19.09.2018
  Вже другий рік департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА співпрацює з волонтерами Корпусу Миру посольства США. За цей час 12 американських волонтерів пройшли стажування на базі департаменту.
 • Тренінг з навичок ефективної комунікації з донорами та інвесторами
  18.09.2018
  В продовження співпраці з експертами Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках офіційного візиту до Житомирської області, в тому числі до Коростеня, спеціалісти виконкому відвідали навчальний тренінг «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?», який проходив 7 вересня в місті Житомир.  
 • Технічний тренінг у рамках проекту "Угода мерів - Схід"
  18.09.2018
  Днями у місті Тернопіль, як одному з показових міст України в питаннях реалізації енергоефективних заходів, у рамках проекту «Угода мерів - Схід», активним членом якого також є місто Коростень, відбувся тренінг на тему «Технічні аспекти впровадження Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату».
 • Щодо проведення Семінару з питань інвестицій та торгівлі провінції Хубей (КНР) з Україною (14 вересня 2018 р. м.Київ)
  7.09.2018
  Щодо проведення Семінару з питань інвестицій та торгівлі провінції Хубей (КНР) з Україною (14 вересня 2018 р. м.Київ)        
 • Перелік об’єктів комунальної власності міста, що підлягають приватизації в 2018 році
  5.09.2018
         Відповідно до вимог п.1.ст.10 та п.1 ст.12 Закону України «Про приватизацію державного та  комунального майна» відділ по управлінню та приватизації міської комунальної власності інформує про розміщення переліку об’єктів комунальної власності міста, що  підлягають приватизації в 2018 році,  затверджений  рішенням Коростенської міської ради (двадцять четверта сесія VІІ скликання)  № 1160 від 30.08.18 р., за посиланням http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/komunalna-vlasnist/privatizatsiya-komunalnogo-mayna/perelik-obyektiv-komunalnoyi-vlasnosti-mista-shcho-pidlyagayut-privatizatsiyi-v-2012-rotsi-/та в електронній торговій системі «ProZorro.Продажі» через любий торгівельний майданчик в розділі «Об’єкти», наприклад за посиланням https://neb.org.ua/assets/index    
 • Переможці конкурсу "Кращий підприємець року"
  3.09.2018
  Підведені підсумки міського конкурсу «Кращий підприємець року» за підсумками 2017 року. 30 серпня 2018 року, на сесії Коростенської міської ради, були відзначені його переможці: -        Данюк Микола Миколайович - керівник філії ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ОЛДЕМ» Електромеханічний завод; -        фізична особа - підприємець Кошицький Микола Миколайович, засновник стоматологічної клініки "Майстерня Посмішок"; -        фізична особа - підприємець Мороз Тетяна Павлівна, власниця магазину «Корисна лавка».  За поданням виконавчого комітету Коростенської міської ради, переможцями обласного конкурсу «Кращий підприємець року» за підсумками 2017 року стали: -        МП «Лібава ЛТД», -        ТОВ «Техрозробка», -        ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал». Подяками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за вагомий внесок у розвиток підприємницької діяльності та з нагоди Дня підприємця, відзначені такі підприємства: -        ПрАТ «Коростенський завод МДФ», -        ТОВ «Українська холдингова лісопильна компанія», -        ПрАТ «Трубний завод «Трубосталь», -        філія ТОВ «НВО «ОЛДЕМ» Електромеханічний завод.