ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Підсумкове засідання робочої групи з підвищення якості надання послуг в сфері соціального захисту населення!
21.09.2017

19-20 вересня 2017 році в місті Умань було проведено підсумкове засідання робочої групи з підвищення якості надання послуг в сфері соціального захисту населення в рамках проекту "Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", що реалізується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад.

Участь у підсумковому засіданні взяли представники від міста Коростень, а саме начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради Єсін Ігор Володимирович та головний спеціаліст юридичного відділу управління праці Михнюк Катерина Олегівна.

На підсумковому засіданні проходив обмін досвідом між представниками інших міст через представлені проекти та звіти про проведену роботу в містах у сфері покращення надання соціальних послуг.

Від міста Коростень було представлено проект про створення "Міської інформаційної системи обліку місця реєстрації мешканців міста та обліку житлово-комунальних платежів", в якій міститься узагальнена інформація про комунальні послуги, які отримують мешканці міста. Довідка, отримана з даної системи, буде запитуватись працівниками управління праці самостійно без клієнта та буде використовуватись для призначення державних соціальних допомог, переважно житлових субсидій.

За відсутності в даній системі інформації про комунальні послуги з газопостачання та світлопостачання, делегацією від міста Коростень було зроблено запит до Асоціації міст України з приводу подання ними офіційного запиту до ПАТ "ЕК "Житомиробленерго" та ПАТ «Житомиргаз» з проханням про залучення до співпраці та наповнення систему інформацією про комунальні послуги мешканців міста Коростень.