ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Анонси подій
 • В Коростенській ОТГ розпочинається оздоровча компанія !
  22.01.2021
  Відповідно до початку оздоровчої компанії управління праці розпочинає видачу санаторно-курортних путівок ветеранам війни, та особам з інвалідністю  в санаторні заклади підпорядковані міністерству соціальної політикки !
 • Новітні підходи до надання соціальних послуг !
  22.01.2021
  Новітні підходи до оформлення соціальних послуг в Коростенській ОТГ 21 січня 2021 року за дорученням міського голови Москаленко В.В. було здійснено виїзд мобільною групою управління праці та соціального захисту населення у складі начальника відділу Єсіна І.В., Чистякової Л.Л. начальника відділу прийому звернень громадян на призначення соціальних допомог, Ничипорук С.О. головного спеціаліста по роботі з особами по інвалідності, Шебети Н.В. головного спеціаліст відділу соціального захисту потерпілих внаслідок ЧАЕС, оздоровлення та відпочинок дітей усіх категорій у віддаленні району новоствореної ОТГ. Працівники управління праці проводили прийом в офісі старости Сарновицького округу. На зустрічі були присутні жителі сіл Сарновичі. Берестовець, Обиходи та Обиходівка. Питання з якими звертались були: порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, порядок призначення допомог та субсидій, механізмі призначення допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інші. Зустріч завершилась на побажанні співпраці управління праці та соціального захисту населення та жителів Сарновицького округу.
 • Зустріч з соціальними працівниками !
  19.01.2021
  Зустріч із соціальними працівниками 18 січня 2021 року на базі Комунальної установи «Коростенський геріатричний центр пансіонат для ветеранів війни та праці» відбулася зустріч начальника управління праці та соціального захисту населення Єсіна Ігоря Володимировича із соціальними працівниками приєднаної територіальної громади Коростенського району. З вуст очільника прозвучали слова привітань з новорічними святами та побажаннями плідної праці. Насамперед Ігор Володимирович ознайомив із стандартами за якими буде проходити співпраці між управлінням праці соціального захисту населення та соціальних працівників, адже на сьогоднішній день стоять суворі вимоги до приєднаних громад. На зустрічі були присутні керівники відділів, а саме: Медведчук Л.С., Гурківська Л.В. начальник відділу призначення соціальних допомог та пільг та Чистякова Л.Л. начальник відділу прийому звернень громадян на призначення соціальних допомог, які чітко та лаконічно дали роз»ясення та відповіді, що були поставлені соціальними працівниками. Озвучено було ряд нагальних потреб, які мають бути вирішено першочергово: оформлення декларацій, субсидій, пільг для осіб похилого віку. Наостанок Ігор Володимирович побажав прагнути до ще більших досягнень у роботі, адже все, що потрібно є: знання, досвід, вміння вибудовувати відносини з колегами, творчий підхід до вирішення різного роду завдань! Нехай до цього додасться ще здоров’я і відмінний настрій!
 • До уваги пільговиків Коростенської міської територіальної громади !
  6.01.2021
  До уваги пільговиків Коростенської міської територіальної громади ! В управлінні праці соціального захисту населення розпочато видачу пільгових талонів на проїзд в міському транспорті! Талони видаються пільговикам пенсія яких не перевищує 3 180 грн ,та вік яких становить 70 +.
 • До уваги громадян Коростенської міської територіальної громади !
  6.01.2021
  До уваги громадян Коростенської міської територіальної громади ! Надаємо для ознайомлення графік виїзних прийомів громадян представниками управління праці та соціального захисту населення !
 • До уваги молодих сімей , які готуються стати батьками ! Замовляйте сучасні сервіси он-лайн !
  5.01.2021
  єМалятко — комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини. https://diia.gov.ua/life-situations/yemalyatko
 • До уваги отримувачів державних соціальних допомог!
  5.01.2021
  До уваги отримувачів державних соціальних допомог! Кошти з державного бюджету для фінансування (дитячих) надійдуть на рахунки управління праці не раніше 12 січня та відразу будуть профінансовані ! З повагою управління праці !