ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
травень 2020

Інформація
про роботу відділу комунальної власності управління економіки
виконавчого комітету Коростенської міської ради
за травень 2020 року


Протягом травня місяця поточного року відділом комунальної власності управління економіки проведена наступна робота:

1. Опрацьовано 43 звернення, які надійшли від громадян та СПД- юридичних осіб із земельних питань та комунального майна та за результатом розгляду яких підготовлено 19 проектів рішень на сесію міської ради та 6 проектів рішень виконавчого комітету Коростенської міської ради. Підготовлено та відправлено 176 листів та відповідей.

2. Проводиться підготовка лотів до земельних торгів. Укладено 2 договори купівлі-продажу земельних ділянок, за результатами проведеної роботи до міського бюджету від продажу надійшло коштів на загальну суму 433,2 тис. грн. Заключено 2 договори оренди земельних ділянок загальною площею 0,1736 га.
Посилено контроль в рамках співпраці з Коростенською ОДПІ щодо нарахувань та сплати орендної плати за землю та залученню до оподаткування власників земельних ділянок, які не мають пільг.

3. До міського бюджету в травні місяці надійшо від оренди земельних ділянок комунальної власності 1,68 млн.грн, в тому числі погашена заборгованість одним із найбільших боржників в сумі 1.2.млн.грн. За результатом звірки сплати за договорами сервітутного землекористування надійшло в травні 31.5 тис. грн. ( при щомісячних надходження 9-10,0 тис. грн.). Від оренди комунальної майна надійшло 72,05 тис. грн.

4. Після проведення в електронній системі «Прозоро.Продажі» 04.05.20 р. аукціонів з продажу 3 об’єктів комунальної власності, 14.05.20 р. нотаріально посвідчений договір купівлі-продажу нежитлової будівлі продовольчого складу загальною площею 580,8 кв.м. по вул. Шатрищанській,61-Б. Підготовлені для нотаріального посвідчення документи щодо овочесховища, нежитлової будівлі загальною площею 1363,9 кв.м по вул.Шатрищанській, 61-В та нежитлової будівлі загальною площею 1739,7кв.м. по вул. Шатрищанській, 61-Д. Після проведення 21.05.20 р. аукціону з продажу нежитлової будівлі по вул. Каштановій, 15-А, приміщення 1 підготовлені документи для нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу.

5. Проведено аналіз нарахувань та сплати за оренду комунального майна, що є власністю територіальної громади міста Коростеня станом на 01.05.2020 р. Станом на 01.05.20р. в оренду юридичним та фізичним особам здається 187 об’єктів міської комунальної власності (включаючи індивідуально-визначене майно та транспорт), загальною площею 29129,73 кв.м, нарахування за оренду майна за травень місяць склали 219424,98 грн., заборгованість складає 193612,03грн., в тому числі більше 3 місяців 98,0 тис. грн.

6. Надавалися консультації комунальним підприємствам, організаціям, установам щодо укладення додаткових договорів до діючих договорів оренди на звільнення орендарів від орендної плати за користування майном комунальної власності на період дії карантину.

7. Підготовлені акти прийняття-передачі майна від ПП «Коростенський житловий сервіс № 5» з передачею балансоутримувачу- КВЖРЕП № 1.

8. Продовжено створення Переліків комунального майна для передачі в оренду згідно нового законодавства.

9. Проводилася перевірка термінів дії укладених договорів оренди та договорів страхування. Зареєстровано 14 додаткових договорів у зв.язку із звільненням від сплати за оренду на час дії карантину.

10. Відповіді на письмові запити, заяви громадян, підготовка інформацій у вищестоящі органи управління проводились своєчасно.


Заступник начальника управління економіки -                                         Світлана ЛЮБОЧКО

начальник відділу комунальної власності