ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
квітень 2020

  Інформація

про роботу відділу комунальної власності  управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради

за квітень 2020 року

     Протягом квітня місяця поточного року відділом комунальної власності управління економіки проведена наступна робота:

1. Опрацьовано 19 звернень, які надійшли від громадян та СПД- юридичних осіб із земельних питань та комунального майна та за результатом розгляду яких підготовлено 26 проєктів рішень на сесію міської ради та 3 проєкти рішень виконавчого комітету Коростенської міської ради. Підготовлено та відправлено 68 листів та відповідей.

2. Підготовлені матеріали до земельних торгів. Укладено 2 договори оренди  та 2 договори  купівлі-продажу на загальну суму 433,2 тис. грн.  Продовжена співпраця  з податковою щодо сплати заборгованості по орендній платі за землю та залученню до оподаткування власників земельних ділянок, які не мають пільг. Здійснено аналіз сформованих земельних ділянок за даними Публічної кадастрової карти, з метою виявлення землекористувачів, які користуються земельними ділянками комунальної власності без правовстановлюючих документів. Направлено листи 15 громадянам та 4 юридичним особам щодо оформлення правовстановлюючих документів на користування землями комунальної власності під нерухомістю та здійснення плати за її користування.

3. До міського бюджету станом на 30 квітня  2020 року надійшло: від приватизації комунального майна 486278,40 грн., в тому числі за квітень 65944,60 грн; плати за землю 14442,3 тис. грн., ( в т.ч.  орендна плата 2516,4 тис. грн.), з них  за квітень 224,9 тис. грн.( в т.ч. орендна плата  90,5 тис. грн.); орендна комунального майна  425,3 тис. грн. в тому числі за  квітень 117,6 тис. грн.

4. Проведення 02.04.20 р. аукціон з продажу об’єкта комунальної власності: нежитлової будівлі адміністративно-побутового корпусу загальною площею 159,7 кв.м по вул.Шатрищанській,61-А, нежитлової будівлі продовольчого складу загальною площею 580,8 кв.м. по вул. Шатрищанській,61-Б, овочесховища, нежитлової будівлі загальною площею 1363,9 кв.м по вул.Шатрищанській, 61-В, нежитлової будівлі загальною площею 1739,7кв.м. по вул. Шатрищанській, 61-Д.Оголошено аукціон з продажу нежитлової будівлі по вул. Каштановій, 15-А,  приміщення 1.

5. Надавалися консультації комунальним підприємствам, організаціям, установам щодо укладення додаткових договорів до діючих договорів оренди  на звільнення орендарів від орендної плати за користування майном комунальної власності на період дії карантину.

6. Підготовлені пропозиції преміювання керівників  комунальних підприємств за лютий 2020р.

7. Продовжено створення Переліків комунального майна для передачі в оренду згідно нового законодавства.

8.Проводилася перевірка термінів дії укладених договорів оренди та договорів страхування. Зареєстровано 3 додаткових договори.

9. Проведено аналіз нарахувань та сплати за оренду комунального майна, що є власністю територіальної громади міста Коростеня станом на 01.04.2020 р.

10.Відповіді на письмові  запити, заяви громадян, підготовка інформацій  у вищестоящі органи управління проводились своєчасно.

Станом на 01.04.20р. в оренду юридичним та фізичним особам здається  187 об’єктів  міської комунальної власності (включаючи індивідуально-визначене майно та транспорт), загальною площею 29129,73 кв.м, нарахування за оренду майна за квітень місяць склали 219424,98 грн., заборгованість складає  193612,03грн., в тому числі більше 3 місяців 98,0 тис. грн.

 

 

Заступник начальника

управління економіки -

начальник відділу комунальної власності                           С.М. Любочко