ADVERTISEMENT

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI2.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Calendar
Weather
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Коростенці мають можливість придбати житло за пільговими кредитами
18.06.2012

Перший заступник міського голови Володимир Вигівський  провів розширену нараду з питань іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують покращення житлових умов.

«У державі вже працюють такі програми як «Молодіжне кредитування», «Власний дім», «Доступне житло», - зазначив Володимир Васильович.  - Тепер запроваджується ще один кредитно-фінансовий механізм, який гарантуватиме отримання пільгового кредиту для придбання житла». За його словами, такий механізм розроблено в межах реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для придбання житла визначено Постановою № 343 Кабінету Міністрів України від 25 квітня поточного року. Зокрема, цим документом передбачено надання банківських кредитів на пільгових умовах громадянам, які потребують покращення житлових умов.

В нараді взяв участь директор Житомирського регіонального фонду сприяння молодіжному кредитуванню Павло Шестопалов, який зазначив: «Кредити видаватимуться під 16% річних, 13% з яких повертає держава. Тобто людина сплачує тільки 3%», - наголосив Шестопалов.

Як поінформували учасників наради, кредити банки надаватимуть терміном до15 років. Наразі в місті виявили бажання дві банківські установи, які будуть надавати кредити - «Ощадбанк» та «Укргазбанк»

Зі слів Павла Івановича Шестопалова в Житомирську область з державного бюджету для реалізації заходів зі здешевлення іпотечних кредитів для придбання житла вже надійшло 800 тис грн

Нормативна вартість 1 кв.м. житла для Коростеня  - 4 тис. грн..

Володимир Вигівський зазначив, що в програмі кредитування по м.Коростеню визначено будівельний об’єкт, що знаходиться по вул.. Грушевського,108.

Органами місцевого самоврядування проводитиметься робота щодо виявлення громадян, котрі бажають взяти участь у пільговому іпотечному кредитуванні.

Програма здешевлення вартості іпотечних кредитів має чимало особливостей.

Про них детально можна дізнатися, зателефонувавши 4-44-66 у відділ житлової політики виконкому Коростенської міської ради, або звернувшись у каб. №50.

Також можна отримати інформацію в консультативному  відділі Житомирського регіонального управління фонду сприяння молодіжному кредитуванню за тел. (0412)42-25-12

Про порядок і умови отримання кредитів можна дізнатися  в кредитних відділах банків:

«Укргазбанк» - 9-65-99

«Ощадбанк» - 9-62-09, 9-64-74