ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
торгівля на ринках міста

      У місті функціонує  1 ринок та 2  торговельні майданчики, на яких розміщено 3248 торгових місць. Для всіх, хто продає і купує товари на ринкових площах міста, діють Правила торгівлі на ринках та торговельних майданчиках  м. Коростеня, затверджені депутатами Коростенської міської ради  23 червня 2005р.

      Розвитку ринку і  торговельних майданчиків  приділяється постійна увага. Тільки за  останній 2012р. виконано робіт по розбудові та вдосконаленню матеріально- технічної бази підприємств на суму більше 2 млн. грн.

      Підприємство облспоживспілки «Коростенський кооперативний ринок»: в м’ясному павільйоні замінені бетонні столешниці на кам’яні з лаблодариту,  замінено холодильне обладнання . В  рибному павільйоні було налагоджено подачу гарячої води, замінено троє дверей. Укладено тротуарної плитки на 90 м²,  замінено  полікарбонатне  покриття загальною площею 1210 м² . Придбано снігоприбиральну машину. Утеплена теплотраса загальною довжиною 500 м. Оздоблені керамічною плиткою душові кабіни для обслуговуючого персоналу ринку, придбаний новий водонагрівач, проведені роботи по заміні підлоги  в сан. вузлі. Проведений капітальний ремонт  частини адміністративної будівлі. Встановлено металеву арку при вході в кафе ринку «Зустріч», замінені радіатори опалення. Для  орендарів металевих кіосків ринку були проведені внутрішні оздоблювальні роботи ( утеплення, обшивка, підведена електроенергія). Проведені роботи по благоустрою прилеглої території  та території ринку,  фарбування фасадів та облицювання гаражу, кафе ринку «Зустріч», ветеринарно- санітарної лабораторії, магазину ринку, рибного, молочного павільйонів, приміщення прохідної, паркану .   
 

 

            ТОВ «ВІА ТОРГ-СЕРВІС ЛТД» :                                                   

 

        проведено заміну вхідних дверей в торговельних  приміщеннях павільйонів № 2; № 3; № 5. В приміщеннях магазинів торговельного павільйону № 3 зроблено внутрішні  ремонтні роботи та облаштовано новій фасад павільйону. Підведено воду та каналізацію, встановлено опалення. Проведено поточний ремонт в господарських приміщеннях  підприємства. В критому торговельному майданчику проведено освітлення по кожному торговельному ряду. Всі приміщення магазинів, які знаходяться на території торговельного майданчика підключено до охоронної сигналізації та оснащено електронними ключами.

 

           Привокзальний торговельний майданчик

           фізичної особи – підприємця  Лавріновича В.Л.

          Обладнано  242 критих торговельних місця для продажу сільськогосподарської продукції . Виконано роботи по установці та монтажу покриття з  полікарбонату для торгових рядів площею 576 м². Обладнано платформу для зберігання продукції. Введено в дію м’ясний павільйон, ветеринарно- санітарну лабораторію та туалет для загального користування, адміністративне приміщення ринку.

 

                                            


 

Галерея зображень
  • Кооперативний ринок
    Кооперативний ринок
  • ТОВ
    ТОВ "ВІА ТОРГ-СЕРВІС ЛТД"