ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Сучасна торговельна мережа міста Коростеня

 

      

 

Підсумки виконання Програми економічного і

соціального розвитку м. Коростеня за 2020р.

в галузі  торговельного та побутового обслуговування населення.    

 

               Товарообіг роздрібної торгівлі по м. Коростеню за 2020 рік склав 2150 млн. грн., в тому числі підприємств – юридичних осіб - 1370 млн. грн., що на  10% більше минулорічного.

Ціни за 2020 рік зросли, в середньому, на 4,8 %. Серед всіх 28 населених пунктів Житомирщини по рейтингу цін на продовольчі товари станом на 01 січня поточного року Коростень займає 20 місце.  Серед 4 міст обласного підпорядкування – друге. Перше – за Малином. Моніторимо ціни по 24 позиціях ( 20- продовольчі товари, 4 – пальне). У  порівнянні з 2019 роком ціни зросли  на  15 видів продовольчих товарів

( найбільше – на цукор ( + 70%) та яйця курячі ( + 65%).  Зменшились – на   3 види. М’ясо птиці ( тушка) та крупа  пшоняна практично  в ціні не змінились.

Продовольчі товари займають 53% від загального обсягу товарообігу, непродовольчі – 47%. З непродовольчих товарів  найбільше продали  фармацевтичних товарів – 13,5%.

Надходження  акцизного збору зросло на 4,1%.

Від виїзної торгівлі до міського бюджету надійшло 50,2 тис. гривень проти 53,6 у 2019р. Зменшення пов’язане із забороною виїзної  торгівлі під час жорсткого карантину навесні 2020р. Із-за карантину є проблеми щодо за діяння вільних торгових площ та  додатковим  працевлаштуванням працівників: очікуваного збільшення не відбулося. 2020 рік відзначився протестами підприємців проти обов’язкового  використання РРО для суб’єктів підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування  та штрафних санкцій, пов’язаних з ними. Малий бізнес вимагав  також надати їм  можливість працювати під час жорсткого карантину та зберегти бізнес.

Співвідношення фізичних осіб – підприємців, які розпочали роботу та закрили бізнес за 2020 рік,  склало 294 до 302 осіб. Зареєструвались фізичними  особами – підприємцями  на 90 осіб менше, ніж у 2019 році.