ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI1.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про міський бюджет на 2012 рік

РІШЕННЯ

одинадцята сесія VIскликання

 

від  29.12.2011 року        № 480

 

Про  міський  бюджет

на 2012 рік                            

 

      Заслухавши інформацію начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради Щербанюк Л.П., керуючись ст. 77 Бюджетного кодексу України, п. 23 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1.Установити загальний обсяг доходівміського бюджету на 2012 рік у сумі 228135900 грн., у тому числі дотація вирівнювання у сумі 41078700 грн., додаткова дотація на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 627200 грн., субвенцій з державного бюджету у сумі 87888300 грн., іншої субвенції з обласного бюджету на утримання Коростенського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Віри, Надії, Любові» відповідно до статті 101 Бюджетного кодексу України у сумі 2248200 грн.                                                                       

         1.1.  Обсяг доходів загального фондуміського бюджету визначити у сумі 216435900 грн., спеціального фондубюджету – 11700000 грн., у  тому числі бюджету розвитку – 3200000  грн. (додаток № 1)http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/Dod_1.pdf.

     

         2. Затвердити загальний обсяг видатківміського бюджету на 2012 рік у сумі 228133700 грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 196875900 грн. та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 31257800 грн. за тимчасовою класифікацією  видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток № 2) http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/Dod_2.pdf та головними розпорядниками коштів (додаток № 3) http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/Dod_3.pdf.

 

         2.1. З метою реалізації Концепції застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.09.2002р. № 538-р, Концепції реформування місцевих бюджетів схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.05.2007р. № 308-р, та для проведення експерименту із запровадження програмно-цільового методу складання та виконання міського бюджету затвердити розподіл видатків міського бюджету на 2012 рік за головними розпорядниками коштів у розрізі бюджетних програм (додаток № 3-1) http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/Dod_3_1.pdf.

 

        3. Установити профіцит загального фонду міського бюджету у сумі 19560000 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток № 5) http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/Dod_5.pdf.

 

        4. Установити дефіцит спеціального фонду міського бюджетуу сумі 19560000 грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток № 5).

 

   5. Установити розмір оборотного залишку бюджетних коштівміського бюджету у сумі 100000 грн.

 

     6. Установити обсяг повернення кредитівдо міського бюджету у сумі 27805 грн. та надання кредитівз міського бюджету у сумі 30005 грн. в 2012 році (додаток № 4) http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/Dod_4.pdf.

 

     7. Затвердити перелік об’єктів (додаток № 6) http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/Dod_6.pdf, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

 

     8. Установити обсяг резервного фондуміського бюджету на 2012 рік у сумі 200000 грн.

   

     9. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фондуміського бюджету на 2012 рік за їх економічною структурою:

 

 оплата праці працівників бюджетних установ;

 нарахування на заробітну плату;

 придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

 забезпечення продуктами харчування;

 оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

 поточні трансферти населенню.

 

            Установити, що фінансування витрат по захищених статтях міського бюджету проводиться в першочерговому порядку.

 

    10. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програмна загальну суму 13125600  грн. (додаток № 7) http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/Dod_7.pdf.

 

    11. Надати право виконавчому комітету міської ради за погодженням з постійною комісією з питань бюджету, економіки та комунальної власності здійснювати додатковий розподіл та перерозподіл обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету з подальшим затвердженням на черговій сесії міської ради.

 

   12.  Надати право виконавчому комітету міської ради отримувати:

 

        12.1. Позики на покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду міського бюджету.

        12.2. Середньострокові позики на суму невиконання у 2012 році розрахункового обсягу доходів міського бюджету, що врахований при визначенні міжбюджетних трансфертів у Законі України «Про Державний бюджет України на 2012 рік».

 

 13. Дозволити виконавчому комітету міської ради, в особі міського фінансового управління, протягом бюджетного періоду здійснювати розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках в установах банків на конкурсних засадах з подальшим поверненням коштів до кінця поточного бюджетного періоду відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України.

 

   14. Розпорядникам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати ; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

             Головним розпорядникам коштів у місячний термін після затвердження міського бюджету встановити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних коштів цим рішенням та забезпечити контроль за їх дотриманням.

          Розпорядникам бюджетних коштів забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв в межах встановлених обґрунтованих лімітів споживання.

 

   15. Розпорядникам та одержувачам коштів міського бюджету під час укладання угод (договорів, контрактів тощо) щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти обов’язково передбачати однією з умов застосування штрафних санкцій до суб’єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов’язань. Кошти, отримані від сплати таких штрафних санкцій, зараховуються до доходів загального фонду міського бюджету.

 

  16. Розпорядники коштів міського бюджету мають право брати бюджетні   зобов’язання у 2012 році за загальним фондом, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, взятих на облік в органах Державної казначейської служби України, в обсягах, що не перевищують суми бюджетних призначень, визначених у додатку № 3 до цього рішення.

              Розпорядники бюджетних коштів беруть зобов’язання за спеціальним фондом бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду бюджету.

 

  17. Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, затверджені цим рішенням, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких надпланових обсягів у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, комунальних послуг та енергоносіїв.

             Якщо така заборгованість відсутня, розпорядник бюджетних коштів 50 відсотків коштів спрямовує на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень, а 50 відсотків коштів – на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету за відповідною тимчасовою класифікацією.

      У такому випадку розпорядник бюджетних коштів здійснює перерозподіл обсягів взятих бюджетних зобов’язань за загальним фондом бюджету для проведення видатків за цими зобов’язаннями із спеціального фонду бюджету.

            

    18. Затвердити кошторис доходів та видатків цільового фонду соціально-економічного і культурного розвитку міста «Коростень мій»на 2012 рік (додаток № 8) http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/Dod_8.pdf.

                                      

 19.   Додатки 1- 8до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

 

 

Міський голова                                                             В.Москаленко

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                    В.Ходаківський

Заступник міського голови                                            О.Ясинецький

Начальник фінансового управління                              Л.Щербанюк

Начальник юридичного відділу                                     Т.Камінська