ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI1.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про міський бюджет на 2011 рік.

РІШЕННЯ

третя сесія VIскликання

 

від  30.12.2010 року        № 76

 

Про  міський  бюджет

на 2011 рік                            

 

      Заслухавши інформацію начальника міського фінансового управління Щербанюк Л.П., керуючись ст. 77 Бюджетного кодексу України, п. 23 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

 

Вирішила:

 

1. Установити загальний обсяг доходівміського бюджету на 2011 рік у сумі 183757,800 тис. грн., у тому числі відповідно до:

     1.1. статті 16 Закону України “Про Державний бюджет України на 2011 рік” обсяг дотації вирівнювання міському бюджетуу сумі 37290,900 тис. грн.;

     1.2. рішення обласної ради від 28.12.10 № 56  «Про обласний бюджет на 2011 рік» обсяг додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 418,800 тис. грн.

1.3. Субвенцій загального фондуз державного бюджету міському бюджету у сумі 59095,200 тис. грн., у тому числі на:

 

 

   

    1.3.2. надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 15796,200 тис. грн.;

 

  квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій  громадян у сумі 2578,300 тис. грн.;

 

   1.3.4. надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого  пічного побутового палива і скрапленого газуу сумі 268,100 тис. грн.;

 

 

 

   1.3.6. фінансування у 2011 році Програм – переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2010 року у сумі 263,300 тис.грн.

 

1.4. Субвенцій спеціального фонду з державного бюджету міському бюджету у сумі 81,100 тис. грн., у тому числі на:

 

    1.4.1. фінансування ремонту приміщень управлінь праці та соціального захисту виконавчих органів міських (міст республіканського в Автономній Республіці Крим і обласного значення) районних у містах Києві і Севастополі та районних у містах рад для здійснення заходів з виконання спільного із Світовим банком проекту “Вдосконалення системи соціальної допомоги” у сумі 81,100 тис. грн.

   

     1.5.Субвенціяз обласного бюджету на утримання об’єктів спільного користуваннявідповідно до статті 104 Бюджетного кодексу України для забезпечення видатків на утримання будинку-інтернату (пансіонату геріатричного типу) у сумі 5198,300 тис. грн.;

                                                                                             

       1.6.  Обсяг доходів загального фондуміського бюджету визначити у сумі 173640,800 тис. грн., спеціального фондубюджету – 10117,000 тис. грн., у  тому числі бюджету розвитку – 3964,000 тис. грн. (додаток № 1).

     

      2. Затвердити загальний обсяг видатківміського бюджету на 2011 рік у сумі 183760,700 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 173302,500 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 10458,200 тис. грн. за тимчасовою класифікацією  видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток № 2)та головними розпорядниками коштів (додаток № 3).

 

      3. Установити профіцит загального фонду міського бюджету у сумі 338,300 тис.грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток № 5).

 

      4. Установити дефіцит спеціального фонду міського бюджетуу сумі 338,300 тис.грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток № 5).

 

  5. Установити розмір оборотного залишку бюджетних коштівміського бюджету у сумі 100,000 тис. грн.

 

   6. Установити обсяг повернення кредитівдо міського бюджету у сумі 49,100 тис.грн. та надання кредитівз міського бюджету у сумі 46,200 тис.грн. в 2011 році (додаток № 4).

 

   7. Затвердити перелік об’єктів (додаток № 6), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

 

    8. Установити обсяг резервного фондуміського бюджету на 2011 рік у сумі 1100,500 тис. грн.

   

    9. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фондуміського бюджету на 2011 рік за їх економічною структурою відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України:

 

 оплата праці працівників бюджетних установ;

 нарахування на заробітну плату;

 придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

 забезпечення продуктами харчування;

 оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

  поточні трансферти населенню.

 

    10. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програмна загальну суму 13737,800 тис. грн. (додаток № 7).

 

         11. Надати право виконавчому комітету міської ради здійснювати додатковий розподіл та перерозподіл обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету з подальшим затвердженням на черговій сесії міської ради.

 

       12.  Надати право виконавчому комітету міської ради отримувати:

        12.1. Позики на покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду міського бюджету.

        12.2. Середньострокові позики на суму невиконання у 2011 році розрахункового обсягу доходів міського бюджету, що врахований при визначенні міжбюджетних трансфертів у Законі України «Про Державний бюджет України на 2011 рік».

 

      13. Дозволити виконавчому комітету міської ради в особі міського фінансового управління протягом бюджетного періоду здійснювати розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках в установах банків на конкурсних засадах з подальшим поверненням коштів до кінця поточного бюджетного періоду відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України.

 

        14. Розпорядникам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати ; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

             Головним розпорядникам коштів у місячний термін після затвердження міського бюджету встановити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних коштів цим рішенням та забезпечити контроль за їх дотриманням.

          Розпорядникам бюджетних коштів забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв в межах встановлених обґрунтованих лімітів споживання.

 

       15. Розпорядники коштів міського бюджету мають право брати бюджетні   зобов’язання у 2011роціза загальним фондом, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, взятих на облік в органах Державного казначейства України, в обсягах, що не перевищують суми бюджетних призначень, визначених у додатку №3 до цього рішення.

              Розпорядники бюджетних коштів беруть зобов’язання за спеціальним фондом бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду бюджету.

 

       16. Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, затверджені цим рішенням, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких надпланових обсягів у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, комунальних послуг та енергоносіїв.

             Якщо така заборгованість відсутня, розпорядник бюджетних коштів 50 відсотків коштів спрямовує на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень, а 50 відсотків коштів – на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету за відповідною тимчасовою класифікацією.

      У такому випадку розпорядник бюджетних коштів здійснює перерозподіл обсягів взятих бюджетних зобов’язань за загальним фондом бюджету для проведення видатків за цими зобов’язаннями із спеціального фонду бюджету.

            

    17. Затвердити кошторис доходів та видатків цільового фонду соціально-економічного і культурного розвитку міста «Коростень мій»на 2011 рік (додаток № 8).

                                       

       18.   Додатки 1- 8до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

 

Міський голова                                                           В.Москаленко

                                                                                                                                                                       

 

 

 

Секретар міської ради                                                    В.Ходаківський

Заступник міського голови                                            О.Ясинецький

Начальник фінансового управління                              Л.Щербанюк

Начальник юридичного відділу                                     Т.Камінська

 

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_news/Dod_1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_news/Dod_2.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_news/Dod_3.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_news/Dod_4.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_news/Dod_5.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_news/Dod_6.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_news/Dod_7.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_news/Dod_8.pdf