ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ 2020

 Європейський тиждень сталої енергії (EUSEW) – найбільший захід, присвячений відновлюваним джерелам енергії та ефективному використанню енергії в Європі та за її межами. Він об'єднує державні органи, приватні компанії, неурядові організації та споживачів для просування ініціатив з енергозбереження та популяризації відновлюваних джерел для отримання чистої, безпечної та ефективної енергії.

Починаючи з 2006 року у червні місяці Європейська комісія організовує та проводить Європейський тиждень сталої енергії.

Цього року, в зв'язку з пандемією COVID-19, Європейський тиждень сталої енергії проходить з 22 по 26 червня в новому онлайн-форматі під гаслом: «За межами кризи: чиста енергія для зеленого відновлення та зростання».

Головною складовою Європейського тижня сталої енергії є організація та проведення Днів сталої енергії. Це різноманітні заходи організовані місцевими державними та приватними організаціями для просування екологічно чистої енергії та питань енергоефективності. 

Місто Коростень не є виключенням і щороку проводить Дні сталої енергії адже це є одним із зобов’язань як підписанта Європейської ініціативи «Угода мерів», до якої ми долучились у 2010 році.

В поточному році в зв’язку з пандемією COVID-19 організація та проведення Днів сталої енергії в місті Коростень перенесені на вересень-жовтень місяці. Одним із попередньо запланованих заходів є проведення щорічного міського конкурсу енергоефективних проєктів серед закладів загальної середньої освіти.

Разом з тим, місто Коростень приєднується до Європейського тижня сталої енергії та проводить наступні заходи.

Протягом тижня на місцевому телебаченні відбуватиметься трансляція відеороликів з питань енергоменеджменту, енергозбереження та енергоефективності, а в дошкільних навчальних закладах міста пройдуть заняття з переглядом мультфільмів з питань бережного ставлення до природи, економного споживання ресурсів, забруднення навколишнього середовища, сортування сміття та виконанням тематичного малюнку або аплікації.

Проведення Днів сталої енергії – це не лише виконання зобов’язань перед європейською комісією, це, перш за все, вимога часу та відповідальність перед майбутніми поколіннями, що сприяє підвищенню обізнаності містян з питань обмеженості енергетичних ресурсів, змін клімату та екології!


Відеосюжет "КоростеньМедіа" https://www.youtube.com/watch?v=Ngd3e6pub0w

 Управління економіки

виконавчого комітету

Коростенської міської ради