ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Герб

 

Герб міста Коростень являє собою французький щит блакитного кольору, в серці якого розташований щиток червоного кольору, основне поле якого відведене для зображення фортечної стіни синього кольору. На фоні фортечної стіни зображене зелене стебло льону, що має символізувати природу Полісся, а чотирьохпелюсткова квітка блакитного кольору символізує древні городища, які були розташовані по обидва боки ріки Уж і які захищали одне одного. Квітку льону обвиває ріка Уж блакитного кольору із золотими берегами. В голові щита назва міста КОРОСТЕНЬ, відокремлена від середнього щитка золотою смужкою. Щит обрамлений картушем, прийнятим у сучасній геральдиці міст України та запропонований геральдистом А.Б.Гречило. Картуш увінчаний міською модернізованою золотою трибаштовою короною, яка розроблена в Українській академії геральдики В.В.Болговим і В.П. Чепаком. Модернізована геральдична корона має замість кам'яних фортечних стін дерев'яні, які використовувалися за часів Древлянського князівства.

У синьому полі геральдичного щита над фортечною стіною кирилицею написана назва міста - КОРОСТЕНЬ. Девіз НЕ ЗГОРАЄ В ПОЛУМ'Ї написаний у підніжжі щита. За правилами геральдики девізи на гербовому щиті неприпустимі. Але у гербі написаний девіз, як пам'ять про неодноразове відродження з попелу міста Коростень.